Тристоронні переговори щодо зони вільної торгівлі з ЄС відбудуться на початку вересня

Тристоронні консультації Україна – Європейський союз – Росія на рівні міністрів щодо зони вільної торгівлі (ЗВТ) відбудуться 7 вересня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Європейської комісії.

«Незважаючи на те, спільна доповідь експертів містить різні позиції, був досягнутий певний прогрес, особливо в областях, що стосуються технічних регламентів і митниці, хоча залишаються труднощі у санітарній та фітосанітарній сферах. Тристоронні переговори будуть продовжені. Спільний експертний звіт буде основою для тристоронньої зустрічі на рівні міністрів у Брюсселі, запланованої на 7 вересня 2015 року», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 вересня 2014 року Україна та ЄС прийняли рішення відкласт​и набуття чинності зони вільної торгівлі. Пізніше, 29 вересня, Рада ЄС схвалила перенесення набуття чинності зони вільної торгівлі з Україною на кінець 2015 року.

У червні 2015 року ЄС відкинув пропозицію РФ щодо торговельної угоди з Україною. Підготовлений Москвою проект документа передбачав суворий експортно-імпортний контроль, а також квоти на імпорт до Росії цілої низки товарів – від гідравлічних турбін і кораблів до яловичини і морозива.

27 квітня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Росія не зможе вплинути на текст Угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук