Центр якості освіти посилив контроль за використанням цифрових пристроїв під час здачі ЗНО

Особливу увагу звертатимуть на наявність в учасників смарт-годинників

Основна сесія ЗНО з 12 предметів почнеться 23 травня

Учасникам зовнішнього оцінювання заборонено використовувати та мати при собі гаджети протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи. Про це нагадали в Українському центрі оцінювання якості освіти.

«Цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано», - йдеться у повідомленні.

В Центрі оцінювання якості освіти нагадали, що основна сесія зовнішнього незалежного тестування розпочнеться 23 травня. Допуск до пункту тестування буде здійснюватися за наявності чітко визначених документів: сертифікат ЗНО, документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у Сертифікаті) та запрошення-перепустка. Для виконання роботи учасникам знадобиться ручка з пастою насиченого чорного кольору, хоча краще мати дві-три - про запас. За бажанням чи в разі потреби можна взяти з собою прозору пляшку з питною водою.

Основна сесія ЗНО з 12 предметів відбудеться з 23 травня по 16 червня. До 19 травня триває реєстрація на додаткову сесію незалежного тестування, яка відбудеться з 3 по 12 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук