Цьогоріч для боротьби зі смородом у Львові встановлять 1,5 тисячі гідрозатворів

Цьогоріч для боротьби зі смородом у Львові встановлять 1,5 тисячі гідрозатворів

У 2016 році у центральний частині Львова замінять близько 1,5 тис. дощоприймачів. У них встановлять гідрозатвори, які мають перешкоджати потраплянню неприємного запаху з каналізації в повітря.

Як розповів ZAXID.NET заступник начальника управління інженерного господарства ЛМР Андрій Мончак, цьогоріч у бюджеті розвитку Львова передбачені 20 млн грн на ремонт дощової каналізації зі встановленням гідрозатворів. 

«Такі гідрозатвори будуть встановлені в дощоприймачах. Їх потрібно встановити обов’язково, тому що в центральній частині міста є загальносплавна каналізація. Це означає, що дощові стоки, поверхові води, талий сніг потрапляють у ту саму каналізацію, куди і господарські та побутові стоки. Усе це стікає в один великий колектор», – сказав Мончак. 

Принцип дії гідрозатвору, за словами Мончака, нагадує принцип дії сифону в кухонних раковинах. Такі гідрозатвори мають перешкоджати потраплянню неприємного запаху з міської каналізації в повітря. 

Андрій Мончак також зазначив, що у минулі роки гідрозатвори в дощоприймачах встановлювали під час реконструкцій вулиць. Цього ж року вперше міськрада виділить кошти цільово на заміну дощоприймачів. Завдяки цьому, за словами Мончака, вдасться замінити близько 1,5  тис. дощоприймачів у Галицькому районі – це майже всі дощоприймачі району.

Усього ж у Львові близько 7100 дощоприймачів. За словами Мончака, крім Галицького району, заміни потребують дощоприймачі в Личаківському, Франківському та частині Шевченківського району. Але їх мінятимуть вже в наступні роки.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року мер Львова Андрій Садовий озвучив план боротьби зі смородом у Львові. Одним з головних завдань він назвав встановлення гідрозатворів у дощоприймачах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук