Цьогоріч у Львові 1000 бійців АТО отримають по ₴100 тис. одноразової допомоги

У січні громадська комісія із захисту інтересів учасників АТО у Львові опрацювала і передала на рішення виконавчого комітету міської ради 101 заяву від бійців АТО на отримання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 100 тис. грн. Перші 100 осіб ще торік отримали таку допомогу. А цьогоріч такі виплати передбачені для 1000 учасників АТО.

Від листопада 2016 року, коли почали приймати заяви на таку допомогу, і до 25 січня 2017-го подано 992 заяви від учасників АТО, інформує прес-служба Львівської міськради.

У Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій нагадують, що у Програмі про захист інтересів учасників АТО визначено почерговість виплати такої допомоги:

у першу чергу матеріальна допомога надається особам, які мають поранення, контузії чи каліцтва, одержані під час участі в АТО, є інвалідами війни третьої групи, самотнім учасникам АТО, які мають на утриманні неповнолітніх дітей;

у другу чергу – військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, військовослужбовцям ДПС України, учасникам добровольчих військових формувань, які мають статус учасника бойових дій, особам, які виховують трьох і більше неповнолітніх дітей, дитину-інваліда;

у третю чергу – військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України, військовослужбовцям ДПС України, учасникам добровольчих військових формувань, які мають статус учасника бойових дій, особам, які зараховані на квартирний облік у Львівській міськраді до 1 жовтня 2016 року;

у четверту чергу – інші категорії осіб, що визначені у цій Програмі.

Крім того, комісія враховує терміни перебування в зоні проведення бойових дій. Особи, які прибули в зону АТО у 2014 році, першими отримають грошову компенсацію. Наступні – хто прибув туди у 2015 році, і потім, відповідно, у 2016 році.

Нагадаємо, «Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції» діятиме у Львові до 2020 року. Протягом цього часу прийматимуть документи і виплачуватимуть кошти. На виплату матеріальної допомоги у міському бюджеті виділять 410 млн грн: 10 млн виділили у 2016 році і по 100 млн виділятимуть кожного наступного року до 2020 року. Це означає, що у 2017 році ця допомога буде виплачена 1000 учасникам АТО. Так само по 1000 учасників АТО отримають виплати у 2018-му, 2019-му і 2020-му роках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук