ЦВК заявила про неможливість проведення виборів до ОТГ у областях з воєнним станом

Питання місцевих виборів у вказаних областях вирішуватиметься вже після припинення чи скасування воєнного стану.

СуспільствоЮрій Братюк, 29 листопада 20185190

У четвер, 29 листопада, Центральна виборча комісія заявила про неможливість проведення місцевих виборів у 10 областях через воєнний стан

За повідомленням прес-служби ЦВК, питання місцевих виборів у вказаних областях вирішуватиметься вже після припинення чи скасування воєнного стану.

«Відповідно до частини першої статті 19 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" в умовах воєнного стану забороняється проведення виборів президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради АР Крим і органів місцевого самоврядування. Водночас у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях у період, на який вводиться воєнний стан, проводяться перші та додаткові місцеві вибори, призначені Центральною виборчою комісією, а також проміжні та повторні місцеві вибори, призначені відповідними територіальними виборчими комісіями», - йдеться в повідомленні.

У ЦВК наголосили, що у зв'язку з цим Комісія звернула увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, у яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України.

Нагадаємо, 26 листопада, Верховна Рада схвалила указ президента про запровадження воєнного стану в Україні терміном на 30 днів. Воєнний стан введений не на всій території України, а лише у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук