У Бельгії подали до суду на Facebook за порушення закону про персональні дані

Вперше національний гарант захисту персональних даних в Європі подає до суду на Facebook за порушення недоторканості приватного життя

СвітОксана Руда, 15 червня 20152900
У Бельгії подали до суду на Facebook за порушення закону про персональні дані

Бельгійська комісія із захисту недоторканості приватного життя подала до суду на соціальну мережу Facebook, повідомляє EUobserver.

За висновками комісії, відстеження соцмережею поведінки як її членів, так і людей, що не зареєстровані у Facebook, порушує бельгійське та європейське законодавство.

«Поведінка Fаcebook є неприйнятною», – наголосив голова комісії Віллем Дебекеларе.

Зазначено, що це перший випадок, коли національний гарант захисту персональних даних в Європі подає до суду на Facebook за те, що соцмережа порушує закон «Про персональні дані».

Підставою для справи є дослідження комісії, опубліковане в березні, яке зазначає, що Facebook відстежує поведінку користувачів на інших веб-сайтах за замовчуванням, поки вони не відмовляться від цього, замість того, щоб робити це після отримання дозволу.

Дослідження також зауважує, що Facebook відстежує поведінку людей, які не є членами соцмережі, що також порушує правила ЄС.

Як повідомляється, минулого місяця бельгійська комісія представила свої висновки й рекомендації Facebook, чиє європейське представництво зареєстроване в Ірландії.

«Вони відповіли, що не приймають бельгійське законодавство або компетенцію бельгійської комісії із захисту недоторканості приватного життя і що це непорозуміння», – зазначив голова комісії Віллем Дебекеларе.

У Facebook зауважили, що справа позбавлена будь-якого змісту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук