У боржників за компослуги є 10 днів, щоби уникнути штрафів чи арешту майна

Можна укласти договір розстрочки терміном до 5-ти років та без сплати першого внеску

ЕкономікаОстап Левчич, 20 травня 201611020
У боржників за компослуги є 10 днів, щоби уникнути штрафів чи арешту майна

До кінця травня кияни, що мають борги за житлово-комунальні послуги, можуть реструктуризувати борг, уклавши договір розстрочки терміном до 5-ти років та без сплати першого внеску.

Про це повідомляє комунальний концерн "Центр комунального сервісу".

"Укладення договору реструктуризації боргу дозволить уникнути наступних негативних наслідків: нарахування штрафних санкцій; примусового стягнення боргу; сплати судового та виконавчого збору; арешту майна та його примусової реалізації; обмеження виїзду за межі України; кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду", - йдеться в повідомленні.

Для укладення договору необхідно звернутися із заявою до бухгалтера з нарахувань, який проводить прийом у житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання.

До заяви треба додати копію паспорта власника/співвласника; копію ідентифікаційного коду та копію правовстановлюючих документів на квартиру.

Звертаємо увагу, що укладення договору розстрочки (реструктуризації) боргу надає низку переваг, зокрема застосування тарифу на сплату послуг, як при сплаті до 20 числа.

Умови цієї пропозиції діятимуть до 1 червня.

За детальною інформацією просять звертатися за тел.: 247-40-40.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук