У Британії презентували нову пластикову банкноту, яка увійде в обіг з вересня 2017 року

СвітРоман Ганкевич, 18 липня 20176881
У Британії презентували нову пластикову банкноту, яка увійде в обіг з вересня 2017 року
фото Bank of England
На реверсі нової банкноти представлено портрет англійської письменниці Джейн Остін

Банк Англії вперше показав, як саме будуть виглядати пластикові банкноти у £10, що їх мають намір випустити в обіг з 14 вересня 2017 року. Презентацію її організував Банк Англії.

Як зазначається, презентацію присвятили 200-річчю з дня смерті відомої письменниці Джейн Остін, портрет якої вперше з'явиться на реверсі нової банкноти. Лицеву сторону, як зазвичай, прикрасить портрет королеви Єлизавети II.

«Наші банкноти допомагають збереженню колективної пам'яті країни, сприяючи усвідомленню славної історії Сполученого Королівства і підкреслюючи внесок у неї наших найвидатніших громадян. Романи Джейн Остін і сьогодні так само прекрасні, як тоді, коли вони були вперше опубліковані», - заявив на презентації нової банкноти керуючий Банку Англії Марк Карні.

Нова (вгорі) і стара (внизу) 10-фунтова банкнота. Фото: Bank of England

У повідомленні Банку Англії також відзначається, що нові пластикові банкноти будуть міцніші і довговічніші за існуючі нині паперові і підробити їх буде куди складніше. Нові банкноти випустять в обіг у середині вересня, спочатку вони будуть використовуватися разом з паперовими, але до весни 2018 року 10-фунтові купюри із портретом Чарльза Дарвіна поступово вилучать з обігу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук