У ДАІ Львова не знають куди ділись гроші, які збирали для своїх на АТО

Активісти кажуть, ДАІвці бояться розповідати про зникнення коштів.

Головні новини Львова за 25.03Ольга Зеліско, 25 березня 2015, 20:58 1762 0
дивіться також

У Львові працівники ДАІ скидалися по сто доларів на АТО. Зібрали майже 300 тисяч гривень допомоги своїм колегам. Проте лише третина дійшла за призначенням. Разом з двома сотнями тисяч зник і заступник начальника львівської ДАІ.

Аби закупити своїм колегам бронежилети та шоломи, працівники ДАІ зібрали майже 300 тисяч гривень.Та лише третину використали за призначенням.

«Було звернення працівників ДАІ, які обурились, що кошти, які надавались своїм керівникам десь пропали. Приблизно в таких розрахунках, що 1/3 лишилась, 2/3 пропали», — каже адвокат, громадський активіст Марат Кухар.

Збирав гроші заступник обласної ДАІ Дмитро Фальшовник. Та дізнатись у нього, куди ділись 200 тисяч гривень, неможливо. Уже дев’ять місяців він на лікарняному.

«Оскільки вони збирали з ініціативи колишнього і теперішнього керівника Фальшовника. Якщо зникло декілька сотень тисяч, напевно, він має найбільше інформацію, куди вони ділись? А власне останні 9 місяців його просто немає», — розповідає голова громадської організації «Галицька фортеця» Олег Звозда.

Самі даівці неохоче розповідають про зібрані гроші та не хочуть визнавати, що їх вкрали. Та й інформація про важку недугу Дмитра Фальшовника вкрита таємницею.

«Згідно чинного законодавства, людина зателефонувала і сказала: я на лікарняному і все. Підстав людині не довіряти немає, хіба що призначати перевірки. Судом він вже визнаний повністю звільненим», — каже речниця львівської міліції Світлана Добровольська.

Втікають від відповідальності на лікарняний ДАІвці не вперше. Раніше Богдан Мицак аж 14 місяців лікувався. Досі на посаді заступника обласної ДАІ і Дмитро Фальшовник, хоча останній листок непрацездатності подавав торік у листопаді.

«Я не займалася перевіркою цієї інформації. Даних стосовно цього я не маю. Єдине, що мені вдалося дізнатися, те що наприкінці минулого року Фальшовник надав листок непрацездатності», — повідомляє речниця Львівської обласної ДАІ Галина Лемішко.

У прокуратурі запевняють, готові розслідувати зникнення грошей. Якщо їм дадуть нові факти.

«Така кримінальна справа розслідувалася прокуратурою області була закрита ще у жовтні минулого року. Було допитано всіх працівників ДАІ, вони заперечили будь-які претензії щодо використання цих коштів», — розповів начальник управління прокуратури Львівської області Юрій Грицко.

Активісти кажуть, працівники ДАІ бояться розповідати про зникнення коштів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук