У конкурсній комісії назвали вимоги до кандидатів на посаду директора Антикорупційного бюро

СуспільствоОксана Руда, 10 січня 201522350

Секретар конкурсної комісії з обрання керівника Національного антикорупційного бюро Євген Захаров назвав вимоги до кандидата на посаду керівника НАБ, які внесуть в текст оголошення про проведення конкурсу, інформує Радіо Свобода.

За його словами, від кандидатів достатньо лише заяви, автобіографії, зокрема, членства в політичних партіях, а також декларації про майно, доходи і витрати.

Члени комісії запропонували, щоб документи можна було відправити в електронному вигляді та на наступний день після отримання розміщувати їх на веб-сайті президента.

Директор бюро обиратиметься на 5 років, його вік не повинен перевищувати 65 років. Конкурсант повинен мати вищу юридичну освіту. Спеціальна перевірка буде проводитися на останньому етапі перед призначенням.

Члени комісії дійшли згоди, що іноземці також можуть брати участь в конкурсі, але під час подачі необхідних документів така особа повинна подавати прохання президенту України про надання українського громадянства.

Планується, що вимоги до кандидатів будуть такими, які дозволять допустити до конкурсу якомога ширше коло претендентів, які повинні будуть пройти публічну співбесіду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук