У Криму розгромили храм УПЦ КП, пояснюючи, що йому не місце на російській території

1 червня о 8:00 в с. Перевальне у Криму до храму Покрова Пресвятої Богородиці УПЦ Київського Патріархату, виламавши двері, вдерлася група озброєних людей кримінальної зовнішності, які була наряджені, як «козаки». Свої дії обґрунтували тим, що Київський Патріархат нібито «веде антиросійську діяльність і таким не місце у російському Криму».

Нападники «потрощили внутрішнє облаштування храму та зайняли приміщення, не допустивши настоятеля протоієрея Івана Катькала до звершення служби… з лайкою напали на нього, розбили автомобіль», – йдеться в повідомленні прес-центру Київської Патріархії.

Озброєні люди побили також парафіян, які виступили на захист свого пастиря. Серед побитих була й вагітна жінка та дочка отця Івана, хвора на церебральний параліч.

«На всі звернення до російської поліції в Криму спочатку не було жодної відповіді», – запевнили у прес-центрі.

Лише через три години прибули поліцейські, які, проте, стали на сторону нападників.

На звернення глави єпархії архієпископа Клімента російська влада Криму досі не відреагувала.

У Київській Патріархії вважають, що напад на Покровський храм є спланованою акцією.

У прес-центрі повідомили, що напередодні, у суботу, 31 травня, ввечері, до отця Івана Катькала додому приїздив священик Московського Патріархату і вимагав добровільно «звільнити» храм, заявивши: «Це твої останні дні в Криму».

Київський Патріархат вимагає від російської влади в Криму покласти край утискам православних українських вірян, а відповідальних осіб з-поміж нападників та поліцейських, які їм сприяють, притягнути до відповідальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук