У лікарні швидкої допомоги Львова на ремонт 2 відділень витратили майже 1 млн грн

26 січня 20119820

У львівській міській лікарні швидкої медичної допомоги два відділення - трансфузіології та інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації – отримали нове відремонтоване приміщення, на ремонт якого пішло майже мільйон гривень. Про це 26 січня на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також, за його словами, у ці відділення придбали обладнання на понад 2 млн грн та меблі - понад 150 тис грн. Загальна вартість проведених робіт сягнула 3 млн 279 тис грн.

Відділення переливання крові (трансфузіології) та відділення, де люди з важкими хворобами та кисневою недостатністю та супроводжуючими хворобами (інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації) можуть отримати допомогу, - повністю оновили. "Ці виділення на рівні кращих відділень за кордоном. Завдяки донорам, ми повністю забезпечуємо усіх хворих, що лікуються у лікарні швидкої медичної допомоги, а це близько 2 тисяч переливань на рік. Також тут є запас крові та плазми на непередбачувані обставини", - зазначив А.Садовий.

Як розповів на брифінгу начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, ремонт розпочали у квітні минулого року, натомість уже цього року з 4 січня відділення уже приймало перших пацієнтів. У відділенні інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації оздоровлюються хворі з хворобами черевної порожнини, цукровим діабетом, серцево-судинними та іншими захворюваннями: завдяки сеансам лікування у барокамерах, де кисень подається під високим тиском, процеси загоєння відбуваються значно швидше. Лікування у барокамерах – єдиний метод лікування від отруєння чадним газом.

"За рік відбувається 5 тис баросеансів, зокрема 2,5 тис баросеансів отримують пацієнти із терапевтичного відділення, 1,5-2 тис баросеансів - із хірургічного відділення", - зазначив В.Зуб, додавши, що для відділення закупили дві нові барокамери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук