<

У літніх таборах і санаторіях планують оздоровити понад 126 тис. дітей із Львівщини

Головні новини за 03.06Вікторія Іваскевич, 3 червня 2015, 19:58 471 0

Цьогоріч на Львівщині хочуть оздоровити понад 126 тисяч дітей. Табори і санаторії вже чекають на перші заїзди. Дітям пропонують відпочинок біля моря, в Карпатах, спортивну програму та вивчення іноземної мови. Вже запрацювали і денні табори при школах і гуртках. Тож у батьків – вибір чималий. Однак коштує дитячий відпочинок не дешево.

У міському еколого-натуралістичному центрі вже два дні триває денний табір. У таборі діти бавляться, відвідують екскурсії, вивчають природу і доглядають за тваринами. Батьки платять лише 30 грн на день за харчування. Втім, потрапити сюди могли лише 35 дітей. Тож місця доводилось займати ще в лютому-березні.

«Батьки телефонують якомога швидше, щоб записати дитину, тому що вже приблизно перед початком роботи табору місць немає, і ми, на жаль, змушені відмовляти батькам», – зазначила начальник табору «Еко-хвиля» Зоряна Слівінська.

Відпочинок же за межами міста вдарить батькам по кишені. Пільгові категорії та переможців конкурсів обіцяє взяти на себе соцзахист. Опікунам і батькам достатньо зібрати документи та звернутись у відділ соцзахисту за місцем проживання.

«Орієнтовно, для закладів відпочинку, це в межах 100-140 грн за добу. І якщо ми говоримо про діток пільгових категорій то потрібно оплатити лише 20% вартості путівки. А для дітей-сиріт, скажімо, це безкоштовні путівки», – розповіла заступник начальника департаменту соцзахисту населення ЛОДА Оксана Яковець.

Решта батьків ще також можуть знайти табір для свого чада. Усе залежить від платоспроможності. Відпочинок подалі від цивілізації може коштувати від 2 тис. грн за 2 тижні до 1,5 тис. грн за добу у п`ятизірковому готелі. В усіх випадках харчування, проживання та розважально-навчальна програма входять у вартість.

«Минулого року був трошки менший попит, цього року, можливо, з курсом євро не можуть собі дозволити закордон, тому дуже багато їдуть до нас в Україну», – додала агент з організації туризму Юлія Єременко.

Пропонують батькам і дитячі табори за кордоном. Так, на 12 днів у Болгарію можна поїхати в середньому за 250-300 євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук