У Львові ІФА-тести зробили 2680 медикам і пацієнтам і отримали 328 позитивних результатів

ІФА-тестування медиків і пацієнтів проводять у Львові, Стебнику, Золочеві та Стрию

У Львові продовжують тестувати медичних працівників і пацієнтів на антитіла до коронавірусу. ІФА-тестування вже зробили 2680 особам і отримали 328 позитивних результатів, повідомляє прес-служба ЛМР з посиланням на керівника управління охорони здоров’я ЛМР Володимира Зуба.

Серед 2680 осіб, яким провели ІФА-тестування, за словами Володимира Зуба, було 2434 медичних працівників, 156 пацієнтів і 90 контактних осіб (ті, які контактували з хворими). У 328 осіб був позитивний результат: у 66 протестованих виявили імуноглобуліни М, що може свідчити про гостру фазу захворювання (з них половина — медичні працівники), а в 262 осіб — імуноглобуліни G, що може свідчити про перенесене захворювання і вироблення антитіл.

Усім, у кого виявили імуноглобуліни М, обов’язково проведуть ще ПЛР-тестування.

До слова, ІФА-тестування проводять у п’ятьох медичних закладах Львова,, які мають спеціальні лабораторії: у 2-й і 3-й міських поліклініках, 1-й та 4-й міських лікарнях й лікарні швидкої медичної допомоги.

У лікарнях міста ІФА-тестування медичних працівників почали проводити два тижні тому, згодом підключили до тестування і пацієнтів, які захворіли на коронавірус, і людей, які з ними контактували. У бюджеті міста передбачили кошти для закупівлю ІФА-тестів.

Нагадаємо, для ІФА-тестування (імуноферментного аналізу) потрібна сироватка крові, тобто, для проведення тестування беруть кров з вени і визначають наявність імуноглобулівнів: наявність у сироватці крові імуноглобуліну М вказує на те, що йде гострий процес захворювання, а імуноглобуліну G – що людина перехворіла або зустрілася з вірусом і у неї виробилися антитіла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук