У Львові молодь обговорюватиме, чи європейське громадянство тільки для ЄС чи для всієї Європи

29 січня 20091690

З 29 січня до 1 лютого у Львові проходитиме VI регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. Під час сесії 104 молоді дипломати з України, Білорусі, Грузії, Німеччини, Чехії, Туреччини та Азербайджану обговорюватимуть різні питання. Темою цієї сесії стало питання "Європейське громадянство: для Євросоюзу чи для всієї Європи?". Про це 29 січня на брифінгу повідомив президент цієї сесії Олег Шиманський.

"Протягом сесії делегати працюватимуть в комітетах, складуть резолюцію, яка міститиме ідеї та рішення, обговорені та прийняті комітетом. Кожен комітет представлятиме та захищатиме резолюцію на Генеральній асамблеї. Резолюції, які приймаються більшістю голосів на Генеральній асамблеї, передаються до Європейського парламенту як ініціатива молоді", - зазначив Олег Шиманський.

За словами голови комітету сесії у Львові Миколи Пеха, цього року розширилась географія сесії. "Уперше цього року, окрім студентської молоді, в сесії візьмуть участь учні старших класів львівських загальноосвітніх шкіл. Вони долучаться до дебатів", - запевнив Микола Пех.

Співорганізаторами сесії є Європейський молодіжний парламент України, львівська молодіжна громадська організація "Інститут українських студій".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук