У Львові молодь з 14 країн світу обговорює питання генномодифікованої продукції

21 серпня 20091960

20-23 серпня у Львові проходить Сьома регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. Головна тема сесії - "Креативність та інновації". Протягом сесії сім комітетів обговорюватимуть різні теми, зокрема ставлення до генетично модифікованих продуктів, права секс-меншин, баланс між родиною та роботою, політика щодо наркотичних речовин, економічні питання кризи та ін. Про це 21 серпня на прес-конференції повідомила організатор сесії Катерина Виноградова.

За словами Президента цієї сесії Домініка Дрешнера (Чехія), на сесію завітали близько 60 делегатів з 14 країн світу, зокрема з Білорусі, Польщі, Німеччини, Молдови, Туреччини, Чехії, Нідерландів, Австрії, Швеція, Грузії, Росії, Македонії, Азербайджану. "20% делегатів, які беруть участь у сесіях, залишаються на довший час і беруть участь в інших сесіях", - запевнив він.

"Загальна тема сесії - креативність та інновації. І це недарма. Адже новаторські ідеї можуть вирішити нагальні важливі питання для всіх країн. Резолюції до згаданих тем підготують до Генеральної Асамблеї, що відбудеться 23 серпня", - зазначила член правління міжнародної громадської організації "Європейський молодіжний парламент - Україна" Катерина Кондруніна.

За її словами, у Львові у 2010 році пройде міжнародна сесія Молодіжного європарламенту, яка збере понад молодих учасників із 32 країн Європи. "Україна - одна з небагатьох держав, яка не є в Європарламенті, однак може проводити міжнародні сесії у своїй країні", - додала вона.

Нагадаємо, у сесії беруть участь близько 60 делегатів, 20 досвідчених представників ЄМП з різних країн (голови комітетів, журналісти, організатори), які будуть координувати процес роботи семи комітетів протягом чотирьох днів роботи. За кілька днів сесії делегати встигнуть не лише побудувати команду, скласти та захистити резолюцію, але й пізнати культурні традиції та звичаї інших країн та отримати цінний досвід міжкультурного спілкування.

Довiдка ZAXID.NET

Європейський молодіжний парламент (ЄМП) - міжнародна політично нейтральна організація, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Заснована у 1987 році, організація протягом 22 років пройшла процес зростання та розширення. Сьогодні її робота базується на діяльності 32 національних комітетів, які формують мережу в межах і за межами ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук