У Львові на одну людину припадає втричі менше житлової площі, ніж в Європі, - Павлів

ЕкономікаГанна Власюк, 23 червня 20155270

На одного мешканця Львова припадає близько 17 кв м житла, тоді, як до прикладу, у Центральній Європі цей показник становить 45-55 кв м на людину.

Такі дані сьогодні, 23 червня, на прес-конференції навів директор департаменту містобудування Львівської міськради Андрій Павлів.

За словами Павліва, на сьогодні у Львові є всього 12 млн кв. м житла - якщо поділити цю суму на кількість мешканців (близько 750 тис.), то вийде близько 17 кв. м на людину.

Львів, на думку чиновника, є досить складним містом для новобудов, адже він є одним із найкомпактніших міст Центрально-Східної Європи.

Серед придатних для новобудов ділянок Павлів виділив територію мікрорайону Рясне-2 та район вулиці Щурата на півночі міста. Утім, ці райони, за його словами, погано забезпечені інженерними комунікаціями.

Утім, темпи будівництва, за словами чиновника, у Львові щороку зростають. Зокрема, у 2013 році департамент містобудування видав дозволів на будівництво 318 тис. кв. м житла , у 2014 році - на 591 тис. кв. м, а за три місяці нинішнього року - на 116 тис. кв. м.

Директор інвестиційно-будівельной компанії «Екополіс» Ігор Лищишин також навів дані державної служби статистики України, згідно з якою темпи будівництва житлових будинків у Львові збільшуються.

Зокрема, у 2014-му році за темпами будівництва житлових будівель, Львівщина піднялась із п'ятого на третє місце, а за п'ять місяців нинішнього року - опинилась на другому.

Також у 2014 році у Львові прийняли в експлуатацію 423 тис. кв. м житла, що на 72% більше, ніж у 2013 році (240 тис. кв. м). Водночас, у Києві у 2014 році прийняли на 4% менше житла в експлуатацію, ніж в попередньому році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук