У Львові на Tech StartUp Market представили роборуку й шолом для переговорів

ЕкономікаСофія Трощук, 15 листопада 2018, 19:08 407 0

Інновації та стартапи. У Львові відкрили унікальну та постійну виставку для розробників. У четвер, 15 листопада, на StartUp Market свої винаходи представили 25 розробників. Виставка діє на постійній основі – щоб проект міг знайти інвестора, а виробники могли співпрацювати.

«Тут є і вже відомі, а також тут є маловідомі. Тут є прототипи. Тут є ті, які щойно запустилися, але вони вже є успішними. Надалі ми будемо якраз шукати не тільки у Львові стартаперів, а й з цілої України», – розповів координатор Tech StartUp Market Дмитро Донченко.

Поки що тут – лише львівські розробки. Під гаслом «Слухай мене» стартап Lingart презентує платформу для аудіокниг.

«У вас є текст, синхронізований з аудіо. Ви можете вибирати чи слухати, чи читати. Ви можете паралельно слухати й читати. Ви можете слухати оригінал, а підглядати в переклад», – пояснив засновник проекту Lingart Михайло Малкуш.

А ось інженер Юрій Петрило представляє прототип роборуки з окремих ідентичних деталей.

«Є різні платформи, на яку її можна встановлювати. Скажімо, для розмінування»в – пояснює інженер.

Платформа KOLO –екотехнологічний проект. Вони збирають зламану електроніку. Частину рятують для подальшого вжитку, решту – перетворюють на прикраси, блокноти, магніти.

«Ми створили цей стартап для того, щоб акумулювати електроніку й робити з неї корисні речі. Ми у співпраці з Circuit stuff даємо їм старі материнські плати, які для них є красивими, які мають гарний зовнішній вигляд, які мають цікаві елементи», – пояснив засновник платформи KOLO Василь Рокочий.

Представляє свій винахід і ліцеїст Максим Лозовий. Хлопець пропонує в упаковках для круп, кормів чи інших продуктів замінити лінійний шов на перехресний – щоб використовувати менше паперу.

«Сюди вміщається на 20-30% більше. Але матеріалу я використав однакову кількість», – пояснив школяр.

Також представлений великий шолом Helmfon. Він призначений для переговорів у людних місцях. І хоч має великі габарити, вже отримує передзамовлення з-за кордону.

«Фактично це переговорна кімната на одного. Коли шумно, оцю штуку вдягаємо. І хтось дзвонить тобі по скайпу. Витягаєш телефон – ставиш у шолом і говориш», – показує представник дизайн-студії Hochu-rayu Василь Рибак.

Свою розробку на виставку може подати кожен: вік, професія чи рід стартапу значення не мають.

«Долучитися може будь-хто, хто має вже готовий прототип або близький до готового прототипу. Тобто, щоб воно було готове й на постійній виставковій основі в нас лежало. Ми це робимо безкоштовно», – пояснив директор Tech StartUp School Назар Подольчак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук