У Львові на зупинках розмістять наліпки з QR-кодами, які інформуватимуть про рух транспорту

СуспільствоІ.Р., 21 квітня 20165210
Зупинка транспорту на Галицькій площі у Львові

На зупинках громадського транспорту у Львові розмістять наліпки з персональним QR-кодом та номером, зчитавши які за допомогою смартфонів пасажири зможуть отримати необхідну інформацію про час прибуття транспорту.

Наліпки планують розмістити активісти кампанії «Комфортне місто» від «Об’єднання «Самопоміч». З такою ініціативою до міського голови звернувся депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Корончевський, повідомили в медіавідділі «Самопомочі».

«Львів – місто, яке активно впроваджує інформаційні технології у різні сфери життя, не виключенням є також інформування про транспорт. Стратегічний план розвитку міста передбачає поступово облаштовувати на зупинках  електронні табло з інформуванням про час очікування транспорту. В той же час, враховуючи затратність такого підходу, пропонуємо тимчасове рішення з використанням смартфонів й мобільного інтернету», – йдеться в депутатському зверненні Корончевського.

Депутат запропонував розмістити спеціальні наліпки із назвою, персональним QR-кодом та номером зупинки.

«Щоб отримати інформацію, за скільки хвилин приїде автобус, трамвай чи тролейбус,  достатньо зчитати QR-код або ввести вказаний на наліпці номер на сайті lad.lviv.ua. Таким чином, ми створили тимчасовий дешевший  аналог електронних табло», – розповів один із розробників ініціативи Мирослав Голяк.

Усі роботи щодо інформаційного ресурсу lad.lviv.ua виконують активісти кампанії «Комфортне місто» на волонтерських засадах.

У подальшому планується запровадити можливість отримання графіку на мобільний телефон за допомогою смс-повідомлення. Це дозволить користуватися послугою з будь-якого телефону, а не лише зі смартфонів з доступом до інтернету.

Такі наліпки мають стати тимчасовим аналогом майбутніх електронних табло, які до кінця 2016 року планують встановити на зупинках громадського транспорту. 

Нагадаємо, у Львові планують до 2018 року впровадити електронний квиток. Для цього ЄБРР надасть Львову кредит.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук