У Львові презентували результати реалізації проекту «Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційної платформи»

Суспільствопромоція, 7 листопада 20143770

Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» презентувала результати реалізації проекту «Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційної платформи» під час Ярмарку рекреаційного туризму, що проходив у Львові протягом 5-6 листопада за підтримки Європейського Союзу.

Як повідомила керівник проекту, виконавчий директор Асоціаціїорганів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин, за дев’ять місяців реалізації проекту спільно з польським партнером – Асоціацією Єврорегіон Карпатський Польща вдалося реалізувати низку завдань, спрямованих на популяризацію природного та культурного потенціалу міст-курортів українсько-польської частини Карпатського Єврорегіону, а саме Трускавця, Моршина, Східниці, Немирова, Шкла та Великого Любіня з українського боку та Івонича Здрою, Риманова Здрою, Горинця Здрою та Поляньчика з польського боку.

У рамках реалізованого проекту розроблено веб-сайт (uzdrowiskakarpackie.eu), який виконавці проекту вважають важливим інструментом популяризації рекреаційного туризму регіону. Він містить інформацію як про самі  курорти та їх можливості, так і місця розваг та відпочинку, визначні пам'ятки та є доступним в українській, англійській, польській та російській мовних версіях.

Протягом червня цього року було організовано 2 навчальні візити для представників туристичної галузі до українських та польських міст-курортів з метою презентації туристичних пропозицій конкретних курортів, розташованих у Львівській області та Підкарпатському воєводстві. Приємно відзначити, що за підсумками візитів було налагоджено співпрацю між санаторно-курортними закладами та туристичними фірмами України та Польщі.

Також з метою популяризації курортів видано каталог пропозицій лікування, оздоровлення та відпочинку в курортах українсько-польського прикордоння та путівник територією українсько-польської частини Карпатського Єврорегіону.

Довідка.

Проект «Промоція потенціалу Карпат – створення транскордонної промоційноїплатформи»  реалізовано Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» у партнерстві з Асоціацією Карпатський Єврорегіон Польща у рамках парасолькового проекту  «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння». Проект співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2007 - 2013.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук