У Львові провели перші електронні аукціони на право оренди місць для продажу морозива і кави

Вартість місячної орендної плати місця для продажу морозива у центрі міста завдяки аукціону сягнула 13 тис. грн

У Львові провели перші електронні аукціони на право оренди місць для продажу морозива і кави
У Львові за право орендувати місця для розміщення пересувних торгівельних об'єктів підприємці змагаються у системі ProZorro. Продажі

У Львові вперше провели аукціони серед підприємців щодо визначення права орендувати місця для розміщення пересувних торгівельних споруд з продажу морозива, кави, квітів, сувенірів через електронній системі ProZorro. Продажі. У підсумку, вартість місячної оплати оренди таких місць зросла у середньому утричі, а загальна сума орендної плати, що додатково надійде до міського бюджету в результаті проведених торгів становитиме понад 1,3 млн. грн.

Департамент економічного розвитку Львівської міськради 11 травня вперше проводив 22 такі аукціони. В основному, на аукціонах були виставлені лоти — місця в центральній частині міста, зокрема шість місць на пл. Ринок, а також на вул. Підвальній, вул. Січових Стрільців, просп. Свободи тощо. Для кожного лоту було визначено специфікацію: морозиво, квіти, солодощі, кавові напої; площу — 4 м2 та встановлено вимоги щодо зовнішнього вигляду. Стартова ціна на місце коливалася від 1556 до 2252 грн, повідомила прес-служба ЛМР.

Відповідно до інформації у системі ProZorro. Продажі, результативними виявилися 15 із 22 аукціонів.

Зокрема, в аукціонах на право розмістити тимчасові пересувні споруди з продажу морозива на пл. Ринок, 3; пл. Ринок, 25; пл. Ринок, 31; пр. Свободи, 16; на вул. Січових Стрільців, 16; на вул. Підвальній, а саме біля зупинки біля пам’ятника І. Федорову; пл. Галицька, 20; вул. Лазнева, 3; у парку «Високий Замок» та у Центральному парку культури і відпочинку імені Б. Хмельницького переміг приватний підприємець Віктор Олянишен, чиї цінові пропозиції були удвічі вищі від конкурентів. При цьому право орендувати місце продажу морозива на пл. Ринок, 25 у ході аукціону зросло із 2252 грн до 13000 грн.

В аукціоні на право орендувати місце для продажу морозива біля Львівського державного цирку та біля підземного переходу на вул. Листопадового Чину переміг приватний підприємець Степан Жезло.

В аукціоні на право орендувати місце для продажу цукерок на пл. Ринок, 3, пл. Ринок, 31 перемогло ПП «Кінофан».

В аукціоні на право орендувати місце для продажу кавових напоїв на пл. Ринок, 25 переміг Павло Мещеулов.

У зв’язку із відсутністю пропозицій не відбулися аукціони щодо права оренди на вул. Галицька, 5; вул. С. Бандери, 15-21; вул. С. Бандери, 26; просп. Свободи, 15 та двох місць у парку «Високий Замок».

У всіх випадках підприємці змагалися за право орендувати торгівельні місця упродовж двох сезонів, які тривають із 1 квітня до 1 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук