У Львові стартував конкурс плакатів на тему довіри із призовим фондом у €6 тис.

У Львові оголоcили конкурс плакатів на тему довіри

Бієнале довіри, що відбудеться у Львові 19-21 жовтня, оголосило конкурс плакатів на тему довіри. Переможці конкурсу отримають премії, а 30 кращих плакатів експонуватимуться у Львові та інших містах України.

«Ми віримо, що тільки через довіру може постати здорове та комфортне середовище, в якому успішно проростатиме не лише творчість, а й усе інше: добробут, впевненість у майбутньому, порозуміння і мир. Довіряти чи не довіряти? Чи можливе мистецтво без довіри? Чи можливо збудувати безпечну та надійну платформу для розвитку будь-чого, не довіряючи? Пропонуємо митцям осмислити ці питання, взявши участь у конкурсі плакатів», – зазначають організатори конкурсу.

Вони вважають, що плакат – одна з найлаконічніших і при цьому найдієвіших художніх форм, яка дозволяє легко доносити до аудиторії ідеї, які важко сприймаються у розмовах і дискусіях.

Для участі у конкурсі митцям необхідно зареєструватися до 25 липня. Роботи, оформлені відповідно до конкурсних вимог, в електронному форматі необхідно подати не пізніше 17 вересня. Журі обере 30 найкращих плакатів і трьох призерів конкурсу. Призовий фонд конкурсу становить 6 тис. євро: перша премія – 3 тис. євро, друга – 2 тис. євро, а третя – 1 тис. євро.

Зазначимо, Бієнале довіри – ініціатива львівських підприємців, громадських діячів, митців та науковців, покликана сприяти підняттю рівня довіри у суспільстві. Її презентували 1 липня у Lem Station. Формат бієнале був обраний задля збереження тяглості проекту: що два роки планують проводити масштабні події, присвячені темі довіри, цього року вони відбуватимуться у жовтні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук