У Львові стартував третій медіафорум про роль ЗМІ у період криз і змін

Сьогодні, 28 травня, розпочав роботу ІІІ Львівський медіафорум, який триватиме до 30 травня на «Арені Львів». Представники медіасередовища ділитимуться досвідом та перейматимуть передові практики світу.

Головна тема цьогорічного форуму – «Медіа в час бурхливих змін». Його відкрили керівник ГО «Львівський медіафорум» Остап Процик та керівник Школи журналістики УКУ Ігор Балинський. Окрім того, учасників форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

«Ми всі хочемо жити у вільній країні, і ми відповідно до своїх можливостей будуємо її. Але розуміємо, що вільну країну можуть будувати тільки вільні люди. Коли ми народжуємося, ми всі вільні. Потім життя, обставини, ситуації нас роблять в чомусь залежними. Власне, в моєму розумінні люди, які мають фах журналіста, – це камертони, які мають голий нерв відчувати правду, справедливість, бути твердими, стійкими. Певною мірою, це люди-дороговкази», – зазначив Андрій Садовий.

Відтак міський голова додав, що бути такою людиною від народження і пройти цей шлях – дуже важко, потрібно вчитися і працювати над собою. «Мені приємно, що ви це робите у Львові... Львів для вас відкритий, гостинний», – привітав учасників Львівського медіафоруму Андрій Садовий.

Додамо, цьогоріч на медіафорум приїхали представники Великобританії, США, Швеції, Німеччини, Польщі, Данії, Росії, Білорусі та України. Учасники дискутуватимуть щодо ролі медіа у кризовий період в Україні та про новітні тенденції у світовій практиці.

Спеціальним гостем є французький політичний журналіст, драматург та філософ Бернар-Анрі Леві.

У програмі форуму є й тренінги, майстер-класи, презентації. Скажімо, 13 майстер-класів закордонні та українські експерти дадуть 30 травня. Тренінги та воркшопи проводитимуть журналісти-практики, медіаменеджери та викладачі найкращих світових шкіл.

Як інформував ZAXID.NET, у травні 2013 року Львівський медіафорум відбувся вперше. Основною темою тоді було «Куди рухаються медіа світу і чи встигне за ними Україна?». Торік відбувся ІІ Львівський медіафорум на тему «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент», який зібрав півтисячі учасників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук