У Львові створять представництво Консорціуму щодо підтримки вугільного сектору

Економіка25 квітня 20091770

У Львові мають намір створити регіональне представництво міжнародного Консорціуму по реалізації проекту "Програма підтримки вугільного сектору України". Про це йшлося на засіданні на ДП "Львіввугілля",- повідомли ZAXID.NET у Львівській ОДА.

Окрім цього, на засіданні було розглянуто проблемні питання шахтарських регіонів, підприємств вугільної галузі Львівщини та їх вплив на економічну, екологічну та соціальну ситуацію в області.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Тарас Федак, учасники круглого столу підтримали Міністерство вугільної промисловості України щодо розробки цього проекту у Львівській області та визначили його одним з пріоритетних. Окрім цього, було прийнято рішення звернутися до Мінпаливенерго України щодо координації роботи по модернізації Добротвірської електростанції, враховуючи стратегію розвитку Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Нагадаємо, проект з підтримки вугільної галузі України фінансується за програмою TACIS і виконується міжнародним консорціумом під керівництвом австрійської компанії "HULLA & Co. HUMAN DYNAMICS KG". Його координатором з української сторони виступило Міністерство вугільної промисловості України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук