У Львові учасникам АТО та переселенцям з Донбасу допомагатимуть знайти роботу у сфері IT

У Львові учасникам АТО та переселенцям з Донбасу допомагатимуть знайти роботу у сфері IT

Lviv IT School (LITS) разом із Львівським кластером ІТ та бізнес-послуг приєдналися до спільного проекту освітнього фонду BrainBasket та Міністерства оборони України – Coding for Future. Участь у проекті надає можливість постраждалим від воєнних дій на сході України адаптуватися та соціалізуватися шляхом оволодіння новим фахом у сфері ІТ.

«Учасники АТО та люди, які вимушено змінили місце проживання у зв’язку з бойовими діями на сході країни можуть опанувати новий фах, безкоштовно вивчаючи основи тестування програмного забезпечення», - вказано у повідомленні прес-служби Lviv IT School.

Директор з маркетингу Lviv IT School Анна Косарєва розповіла ZAXID.NET, що заявки на участь у благодійному проекті Coding for Future у Львові школа отримує від ініціаторів безкоштовних навчань для переселенців та учасників АТО - фонду BrainBasket. Згодом люди, які виявляють бажання навчатись у їхній школі, проходять співбесіди з працівниками освітньої організації та розпочинають навчання безкоштовно.

«BrainBasket  вже передали нам 8 заявок. З цих восьми людей одна вже працевлаштувалась. Троє осіб, з якими було проведено первинні консультації нашими співробітниками, вже розпочали навчання у групі автоматичного тестування. Ще одна особа в кінці січня буде навчатись у групі проект-менеджменту», - повідомила Анна Косарєва.

З її слів, після завершення навчання у групах, фахівці школи передають резюме випускників із своїми коментарями у відділи кадрів (HR-відділи) тих IT-компаній Львова, які входять до Львівського кластера ІТ та бізнес-послуг та виступають партнерами благодійного проекту Coding for Future.

«Основна наша допомога - це дати можливість талановитим людям отримати професію, яка допоможе їм відшукати роботу у динамічній сфері інформаційних технологій. Ми не гарантуємо, що працевлаштуємо того чи іншого випускника нашої школи, але ми точно будемо всіляко сприяти у пошуках місця роботи», - повідомила директор з маркетингу Lviv IT School.

Вона також розповіла, що серед охочих пройти безкоштовні навчання у Lviv IT School поки що тільки переселенці Донеччини та Луганщини, і не було жодного з учасників бойових дій на сході країни.

Як зареєструватись для участі у проекті шукайте тут.

Довідка:

Соціальний освітній проект Coding for Future стартував у листопаді 2014. Ініціаторами проекту виступили благодійний Фонд BrainBasket і Міністерство оборони України. У рамках проекту BrainBasket разом з партнерами організовують навчальний процес у Києві, забезпечують необхідними навчальними матеріалами та викладачами з IT-індустрії. Також співорганізаторами проекту виступає громадська ініціатива “Центр зайнятості Вільних людей”, яка сьогодні активно працює над перенавчанням та працевлаштуванням переселенців.

Офіційний запуск навчання учасників АТО та переселенців у рамках проекту відбувся 17 грудня. За інформацією фонду 55 учасників соціального проекту Coding for Future вже розпочали вивчати інформаційні технології.

Lviv IT School – це навчальна установа, яка ставить собі за мету готувати спеціалістів різних напрямків для роботи у сфері ІТ, а саме – тестувальників, програмістів, проджект менеджерів та дизайнерів. За два роки існування Lviv IT School випустила близько 700 студентів, більшість з яких успішно працюють в кращих IT компаніях Львова. 

Викладачі школи є практиками та працюють у найбільших ІТ компаніях Львова або ж є власниками своїх студій. Усі навчальні програми курсів є сформованими відповідно до потреб ІТ індустрії та дають більші можливості у працевлаштуванні порівняно з іншими курсам.

Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT) та аутсорсингу бізнес-процесів (BPO), які спільно взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста. 

Lviv IT School є партнером Львівського кластеру інформаційних технологій та бізнес-послуг. Це дає можливість випускникам отримати доступ до вакансій компаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук