У Львові ветеранам УПА збільшать доплату до пенсії до ₴2 тис.

Доплати щомісячно здійснюватимуть з міського бюджету

Зараз у Львові мешкає 208 ветеранів УПА

У Львові з 1 березня збільшать щомісячну доплату до пенсії ветеранам Української повстанської армії на 2 тис. грн. Про це 20 лютого повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Щомісячну доплату до пенсії ветеранам УПА (учасникам бойових дій та інвалідам війни) встановили у 2008 році. До березня 2013 року вона становила 500 грн, згодом виплати зросли до 1000 грн на місяць.

Щоб підвищити рівень соціального захисту ветеранів УПА, управління соцзахисту ЛМР запропоновало встановити з 1 березня 2018 року щомісячну доплату до їхньої пенсії у розмірі 2000 грн. Відповідне рішення розглянуть на засіданні виконавчого комітету ЛМР 23 лютого. Зауважимо, що на державному рівні ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА чи вдовам політв'язнів жодних пільг чи доплат до пенсії не передбачено.

Наразі на обліку у відділах соцзахисту ЛМР перебуває 208 ветеранів УПА (з них 205 осіб – учасники бойових дій, троє – особи з інвалідністю); 72 вдови ветеранів УПА та 31 вдова політв'язнів.

Окрім доплати до пенсії, ветерани УПА отримують за рахунок міського бюджету Львова 100% пільги на житло та житлово-комунальні послуги у межах норм користування (21 м2), пільги з послуг зв’язку у розмірі 50% абонементної плати за користування квартирним телефоном і погодинної оплати місцевих розмов та встановлення телефонів на пільгових умовах (у розмірі 20% від тарифів вартості основних і 50% додаткових робіт), муніципальні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Вдови (чи вдівці) ветеранів та політв'язнів отримують 50% пільги на житло та житлово-комунальні послуги, 50% пільги з послуг зв’язку та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Зазначимо, що на державному рівні жодних пільг чи доплат до пенсії ветеранам УПА, їхнім вдовам чи вдовам політв'язнів не передбачено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук