У Львові запроваджено Типовий договір для підприємств, які обслуговують ліфти та вивозять сміття

16 лютого 200910780

"У Львові не було запроваджено типових договорів як для обслуговування ліфтів, так і для вивезення твердих побутових відходів. Відтепер управління житлового господарства міськради розробили один договір для усіх ЛКП, у якому чітко вказано обов’язки ЛКП та підрядних організацій", - зазначила 16 лютого на прес-конференції в.о начальника управління житлового господарства Наталія Герус.

За її словами, запровадження Типового договору на технічне обслуговування, ремонт ліфтів та диспетчерських систем дає можливість чітко розподілити функції між ЛКП та обслуговуючими організаціями, підвищити рівень контролю за обслуговуючими організаціями, зменшити терміни простою ліфтів, а також будуть запроваджені єдині норми для усіх підприємств, які здійснюють вивіз твердих побутових відходів. "Раніше деякі перевізники, що здійснювали вивіз твердих побутових відходів, замінювали контейнери для сміття, прибирали територію біля смітників, а інші - цього не робили. За Типовим договором, усі перевізники відтепер виконуватимуть якісні послуги, в тому числі замінять тару (контейнери) та прибиратимуть територію біля контейнерів", - запевнила Н.Герус.

Львів’янам, у кого раніше не стояли нові контейнери, треба бути готовим до збільшення ціни за вивіз сміття.

Довiдка ZAXID.NET

У будинках, які перебувають у власності територіальної громади Львова, налічується 2001 ліфт. Технічне обслуговування та ремонт цих ліфтів здійснюють 7 спеціалізованих організацій. В аварійному стані знаходяться 20 ліфтів. Проведення експертизи потрібують 800 ліфтів, які експлуатувалися 25 років.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук