У Міноборони пояснили, чому мобілізовані на Яворівському полігоні тренувалися "голі та босі"

Військовослужбовці, які призвані у рамках п’ятої хвилі мобілізації і проходять підготовку на Яворівському полігоні на Львівщині, сьогодні, 20 травня, отримали військові однострої.

Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України інформує, що протягом вчорашнього дня на полігон було доставлено 1100 комплектів військових одностроїв. 

У відомстві зауважують, що процес видачі військових одностроїв копіткий та тривалий, адже кожен військовослужбовець має отримати військові одяг та взуття відповідних розмірів, щоб у подальшому якісно виконувати службові обов’язки. 

"Разом із тим під час видачі обмундирування виникли непередбачувані проблеми пов’язані із тим, що військовозобов’язані, які звикли у цивільному житті до розповсюджених розмірів відмінних від військового стандарту, дещо некоректно вказали свої ростовки. Теж стосується й дефіцитних розмірів: найменших та найбільших, яких випускають у дуже обмеженій кількості", - наголосив підполковник Вадим Бакай.

За його словами, через це виникла необхідність замінити 200 комплектів на інші розміри. Сьогодні ж необхідна кількість військової форми відкорегованих розмірів відвантажена і автомобільним транспортом з Києва буде доставлена на Львівщину.

"Також сьогодні видано 800 пар берців. Решта — відвантажена і до завтрашнього ранку буде доставлена на Яворівський полігон разом із головними уборами", - запевнив військовий.

Як повідомляв ZAXID.NET, на Яворівському полігоні мобілізовані курсанти-артилеристи влаштували бунт через відсутність військової форми. За їхніми словами, їх тренують вже третій тиждень у шортах та гумових капцях. Багато із них відмовилися виконувати завдання керівництва через не забезпечення належним одягом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук