У Міноборони заявили, що зараз у Збройних силах служать 80 генералів і 61 полковник

У Міноборони заявили, що зараз у Збройних силах служать 80 генералів і 61 полковник
У міністерстві оборони, очолюваному Степаном Полтораком, стверджують, що не мають роздутого штату генералів

У Збройних силах України на сьогоднішній день служать 80 генералів і 61 полковник. Про це йдеться у довідці міністерства оборони, яку оприлюднив радник президента Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook.

Всього у Збройних силах України 153 генеральські посади.

«На посадах вищого офіцерського складу в даний час проходять військову службу 141, у тому числі у військових званнях: особи вищого офіцерського складу – 80; полковників – 61», – зазначено у документі.

У Міноборони зазначили, що співвідношення чисельності осіб вищого офіцерського складу до інших категорій офіцерського складу ЗСУ становить 0,3%, цей показник значно нижчий, ніж у провідних країн НАТО і відповідає планам розвитку ЗСУ на 2020 рік.

«На сьогоднішній день на 153 генеральських посадах у Збройних силах 141 людина. 12 посад зараз вакантні. З 141 офіцера: генералів – 80, і 61 полковник… Не всі 80 – гарні. Так! Але багатьох «старих» дуже-дуже багатьох – вже звільнили. А багато з 61 полковника – з реальним бойовим досвідом. І вони будуть ставати генералами», – прокоментував Бірюков.

Нагадаємо, минулого тижня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав президенту України Петру Порошенку на затвердження проект скорочення генеральських посад у структурах, які входять у сферу управління МВС. Запропоновано скоротити 99 генеральських посад.

Нагадаємо, доручення підготувати пропозиції щодо скорочення кількості генеральських посад у всіх силових відомства президент Петро Порошенко дав їх керівникам у квітні цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук