У начальника львівських в’язниць знайшли дві різних декларації про доходи за один і той же рік

Михайло Дзюдзь є власником п'яти земельних ділянок, будинку, двох квартир та гаража

ЕкономікаО.Г., 26 травня 20169111
У начальника львівських в’язниць знайшли дві різних декларації про доходи за один і той же рік
фото Варіанти
Михайло Дзюдзь

Начальник управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області Михайло Дзюдзь вказав різні дані щодо власного майна і членів сім'ї у деклараціях про доходи за 2014 рік. Це з'ясували журналісти сайту «Наші гроші. Львів».

Минулого року Дзюдзь двічі заповнював декларацію за 2014 рік. Вперше – у січні 2015 року, вдруге – у вересні, напередодні минулорічних місцевих виборів. Деклараційні дані не мали б різнитися, оскільки звітним роком в обох випадках був 2014 рік. Тим не менше, документи містять відмінності.

Наприклад, у декларації, заповненій у січні 2015 року, яку журналісти отримали за інформаційним запитом, Михайло Дзюдзь не прописав доходу сім’ї від передачі в оренду майна у розмірі понад 8 тис. грн. Також у ній немає однієї із земельних ділянок Дзюдзя площею 0,906 га.

Не зійшовся також розділ з інформацією про нерухомість членів сім`ї декларанта. У документі, заповненому раніше, у січні, Дзюдзь занотував 2 земельні ділянки та квартиру, а через 7 місяців згадав, що у 2014 році на сімейство були насправді записані 3 ділянки і 2 квартири.

Як повідомляє видання, за останніми даними Михайло Дзюдзь є власником 5 земельних ділянок, будинку, двох квартир та гаража, а на його членів сім`ї записані 3 ділянки та дві квартири. Так, Михайло Дзюдзь володіє будинком площею 268,2 м2, що знаходиться в 30 хвилинах від Львова у с. Суховоля Городоцького району. Будинок, як і ділянка розміром 0,25 га, на якій він розміщений, дісталися начальнику львівської пенітенціарної служби в дарунок. Поруч прилягають ще дві ділянки, зареєстровані на Михайла Дзюдзя. Одну з них, на 0,1642 га, генерал-майор внутрішньої служби отримав за договором дарування. Іншу, площею 0,3362 га, у 2015 році не декларував.

У власності Михайла Дзюдзя є японський легковик «Toyota Camry» 2008 р.в. Два роки поспіль декларант зазначає, що заплатив за нього «200 000 тис. грн». Дружина Дзюдзя їздить на позашляховику «Nissan X-Trail» 2012 р.в.

Дружина Марія Дзюдзь є співвласницею ТОВ «Охорона-Сервіс-2», ТОВ «Охорона-Комплекс-Титан», ТОВ «Охорона-Безпека-Титан», ТОВ «Безпечне Місто» та ТОВ «Охорона-Сервіс-Титан». Основним бізнес-партнером виступає донька екс-керівника управління державної служби охорони Львівської області Миколи Соснового – Оксана Соснова. Додамо, що з Миколою Сосновим Марія Дзюдзь ділить ТОВ «Охорона-Комплекс-Титан».

По ТОВ «Безпечне місто» Дзюдзь співпрацює з Тетяною Степанюк, Георгієм Шевченко та Євгенією Петришиною. Остання є матір’ю дружини заступника нальника УПО Львівської області Івана Гули.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук