У наступний етап конкурсу на керівні посади в Державному бюро розслідувань пройшли 49 кандидатів

СуспільствоЮлія Поліковська, 1 листопада 20163060

До другого кола тестування на керівні посади Державного бюро розслідувань пройшло 49 кандидатів. Відповідний список на своєму засіданні затвердила конкурсна комісія з відбору кандидатів, повідомив «Тиждень».

За словами голови комісії Романа Майданика, необхідний бал (65) на першому етапі відбору – тестування на знання законодавства – набрали 49 кандидатів. Найбільший бал, який був набраний, – 96 зі 100. Найменший – 66.

Також голова комісії повідомив, що двоє кандидатів подали апеляційні скарги. Проте обидві були відхилені. Перша – через те, що скаржник набрав 76 балів. Другу скаргу відхили через її неналежне оформлення та порушення строків подачі апеляції.

Крім того, конкурсна комісія призначила додатковий день, у який двоє кандидатів зможуть пройти тест на знання законодавства. Це рішення комісія мотивувала тим, що зазначені конкурсанти з поважних причин не змогли бути присутніми на тесті минулої суботи, про що надали відповідні довідки. Вони зможуть пройти тестування 4 листопада і будуть допущені до наступного тесту.

Шестеро кандидатів не набрали необхідний мінімальний бал, відтак до наступного кола тестів не були допущені. Ще двоє відмовилися від участі в конкурсі.

Друге коло конкурсу тестування на загальні навички розпочнеться 5 листопада.

«Цей тест походить із Італії, в Україні він використовувася при формуванні НАБУ, САП та НАЗК. Ми відмовилися від прохідного балу, натомість результати цього тесту враховуватимуть члени конкурсної комісії під час співбесід із кандидатами», – пояснив член комісії Денис Монастирський. 

Нагадаємо, обрання директора ДБР відбудеться приблизно в лютому 2017 року. До цього конкурсантам необхідно пройти два етапи тестування, спецперевірку та дві співбесіди.

Закон про новий правоохоронний орган – Державне бюро розслідувань, яке має стати одним із ключових у реформованій системі слідчих органів разом із НАБУ та Нацполіцією – Верховна Рада ухвалила у листопаді 2015 року. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук