У Німеччині створили 3D-модель концтабору Аушвіц для судових процесів над посібниками нацистів

СвітЮлія Поліковська, 11 жовтня 20163730
У Німеччині створили 3D-модель концтабору Аушвіц для судових процесів над посібниками нацистів
Віртуальна модель концтабору Аушвіц

Німецька поліція використала в якості доказу віртуальну модель концтабору Аушвіц, щоб переслідувати в судовому порядку нацистського військового злочинця, який працював у цьому таборі смерті, повідомило видання Engadget.

Фахівці з кримінальної поліції Баварії на чолі з дослідником Ральфом Брекером, створили дуже докладні цифрові моделі об’єкта з використанням карт і фотографій того періоду. Використовуючи гарнітури віртуальної реальності, вони змогли побачити саме те, що бачив би в той час обвинувачений.

«Модель може бути використана в дослідженнях, щоб протидіяти запереченням підозрюваних, які стверджують, що вони не бачили страт або відправлення людей у газові камери з тієї точки, де перебували під час несення служби», – говорить слідчий Йенс Роммель.

Цей метод був використаний на суді у справі колишнього охоронця СС Рейнхольда Хеннінга, який був засуджений до п’яти років в’язниці за співучасть у вбивстві 170 тис. в’язнів в Освенцімі.

«Перевагою моделі є те, що вона пропонує мені отримати більш повне уявлення про табір і може показати перспективу, яку бачив підозрюваний, наприклад, на табірній вишці», – говорить Брекер.

Крім того, за словами дослідника, метод такого моделювання може бути використаний і в сучасних судах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук