У поліції Києва заявили, що на Лисій горі спалили сміття, а не ромський табір

У поліції Києва заявили, що на Лисій горі спалили сміття, а не ромський табір
фото С14
Ультраправі з С14 вихідними спалили намети, у яких мешкали роми

На Лисій горі у Києві спалили не табір ромів, а сміття, яке вони залишили. Про це розповів голова поліції Києва Андрій Крищенко в інтерв’ю 112.ua.

«Про Лису гору. Велика частина цих ромів приїхала на поминальні дні, і вони поїхали. Так, вони залишили після себе багато сміття, але це сміття спалили», — зазначив Крищенко.

«Наскільки я знаю, під час цього суботника, коли спалювали сміття, були присутні представники райадміністрації і були пожежники», — додав він.

За його словами, поліція не отримувала жодної скарги ромів на побої або насильство.

Він додав, що у табір на горі неодноразово виходили поліцейські з представниками служб у справах неповнолітніх, оскільки у цих таборах є діти, і їм не забезпечують належних умов.

Крищенко наголосив, що поліція не допустять, щоб хтось розганяв тимчасові поселення ромів, якщо їх жителі не порушують закони.

22 квітня повідомлялося, що члени націоналістичної організації С14 розібрали та спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. В організації заявили, що ромів завчасно попросили покинути парк до 20 квітня. Частина людей виконала вимогу, інша — покинула табір перед так званим «рейдом» ультраправих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук