У поліції створять спецпідрозділ по боротьбі зі злочинами в сфері зовнішньої трудової міграції

У Національній поліції буде створено спеціалізований підрозділ по боротьбі зі злочинами у сфері зовнішньої трудової міграції, повідомила прес-служба поліції.

«Керівництво Міністерства внутрішніх справ та Нацполіції України вирішило створити в структурі Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України (ДБЗПТЛ) спеціалізований підрозділ боротьби зі злочинами у сфері зовнішньої трудової міграції», – сказав керівник цього департаменту Артем Крищенко на зустрічі з представниками посольства США в Україні. Він додав, що це дозволить підвищити рівень безпеки українців, які працюють за кордоном і можуть потрапити під вплив зловмисників.

На цій зустрічі також йшлося про блокування організованих каналів, протидію візовому шахрайству та підробці документів.

Крім того, українські правоохоронці запропонували американським колегам алгоритм оперативного обміну інформацією для боротьби з візовим шахрайством та участі американських правоохоронців у спільних операціях з ліквідації діяльності трафікерів і організаторів нелегальної міграції.

Представники США висловили думку, що українським поліцейським необхідно розширити обсяги моніторингу рекрутингових фірм, та зазначили, що утворення спеціального підрозділу на базі Департаменту БЗПТЛ не тільки значно зміцнить потенціал поліції на вказаному напрямку, а й стане підтвердженням рішучих кроків з боку України у боротьбі з торгівлею людьми і нелегальною міграцією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук