У порядку денному сесії Європарламенту на листопад не виявилося безвізового режиму для України

У порядку денному сесії Європарламенту на листопад не виявилося безвізового режиму для України
Питання про запровадження безвізового режиму Україна-ЄС може бути вирішене ще до початку сесії Європарламенту

Голосування питання про скасування візових вимог для українців не внесено до порядку денного пленарної сесії Європарламенту в листопаді. Про це свідчить проект порядку денного сесії, опублікований на сайті Європарламенту.

Немає у порядку денного наступної сесії Європарламенту й питання так званого механізму призупинення безвізового режиму, повідомила «Європейська правда».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада ЄС та Європарламент на початку листопада ухвалять рішення щодо механізму призупинення безвізового режиму, який є головною перепоною для скасування віз для України та Грузії.

Крім цього, президент України Петро Порошенко висловив переконання у тому, що до проведення Саміту «Україна-ЄС» у Брюсселі 24 листопада ЄС запровадить безвізовий режим.

«Розраховую, що за час, що залишився до Саміту Україна-ЄС у Брюсселі 24 листопада, українці отримають це довгоочікуване рішення, як визнання прогресу та знак солідарності», − зазначив Порошенко.

Варто додати, доповідачка з візового питання у Європарламенті Марія Габріель раніше припустила, що питання надання Україні безвізового режиму може бути проголосоване євродепутатами до саміту ЄС-Україна, який відбудеться 24 листопада.

Як відомо, подальшого прогресу щодо безвізового режиму для України не буде доки не буде схвалено новий механізм призупинення безвізових режимів. В ЄС мають сумнів, чи буде найближчим часом ухвалене рішення про затвердження так званого механізму призупинення дії безвізового режиму, без якого неможливе надання безвізу з ЄС для України, Грузії та Косово.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук