У посилці з США львівські митники виявили історичні ордени та медалі

Загальна вартість вилучених предметів фалеристики майже 890 тис. грн.

У посилці були ордени «Михайло Кутузов» та «Богдан Хмельницький»

У поштовому відправленні працівники Львівської митниці ДФС виявили ордени та медалі. Як повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області, серед 37 предметів фалеристики 11 визнані такими, що мають культурну та історичну цінність.

«Нещодавно у зону митного контролю одного з підрозділів Львівської митниці ДФС зі Сполучених Штатів Америки надійшли міжнародні поштові відправлення. Під час митного контролю однієї з посилок виникла підозра щодо переміщення незаявлених за встановленою формою товарів. Згідно з поданою до митного контролю митною декларацією відправником зазначеної посилки є громадянин України, який проживає у США, а утримувачем – громадянка України, мешканка Хмельницької обл. У детальному описі вкладень вказано «предмет домашнього вжитку» загальною вартістю 140 доларів США», – повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Усі фото ГУ ДФС Львівщини

Під час поглибленого огляду посилки, окрім предметів домашнього вжитку (годинники, одяг вживаний, продукти харчування, посуд, косметика, тощо), було виявлено незаявлені за встановленою формою 37 предметів фалеристики. Серед них: ордени «Олександр Невський», «Богдан Хмельницький» ІІІ ступеня, «Михайло Кутузов» ІІІ ступеня, «Олександр Суворов» ІІІ ступеня, «За відвагу» та інші, а також медалі «Адмірал Нахімов», «Адмірал Ушаков», «За відвагу». Згідно з висновком державної експертизи Львівського історичного музею ці ордени є культурною та історичною цінністю. Загальна вартість усіх предметів фалеристики майже 890 тис. грн.

Таким чином, громадянин України не заявив за встановленою формою відомості (наявність, найменування або назву, кількість, вартість) про предмети фалеристики, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Ордени та медалі вилучено, справу скерують до суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук