У п'яти областях та Києві захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідпоріг

СуспільствоАндрій Стець, 7 грудня 20164920

В Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Харківській, Чернівецький областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги.

У Центрі конролю та моніторингу захворювань МОЗ України повідомили, що за 48-й тиждень на грип та ГРВІ в Україні захворіло 229448 осіб, з них 69,5 % становлять діти віком до 17 років.

Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення України становить 538,7 на 100 тис. населення, що на 13,3% більше минулого тижня.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській – 914,7, найменший – у Закарпатській областях – 281,5 на 100 тис. населення.

В Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Харківській, Чернівецький областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідемічні пороги від 3,5 % – у Запорізькій до 50,9 % – в Чернівецькій.

В інших областях показники в межах від -0,1 % в Волинській до -67,5 % в Івано-Франківській. На звітному тижні темп приросту серед дорослих і дітей до 17 років збільшився на 10,6 % та 19,5 % відповідно, в основному за рахунок збільшення захворюваності більше, ніж 20 % в східних регіонах країни.

Питома вага госпіталізованих серед осіб, які звернулися за медичною допомогою, більше минулого тижня на 15,1 %. В порівнянні з минулим тижнем при наданні медичної допомоги в умовах стаціонару уповільнилося зростання госпіталізації дітей віком до 4 років та помітно зросла серед дітей шкільного віку.

Зазначимо, що впродовж останніх тижнів захворюваність на гострі респіраторні захворювання у Львові є дещо вищою, ніж в аналогічний період минулого року. Зокрема, за останній тиждень у Львові зареєстровано 4 500 випадків гострих респіраторних захворювань. Це приблизно на 600 випадків більше, ніж за той самий період торік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук