У райвідділах Львова розмістять стенди з порадами для затриманих щодо захисту своїх прав

32 інформаційні стенди з витягами з законодавства про права затриманих невдовзі з’являться у всіх районних відділах міліції Львова та області, повідомляє прес-служба ГУ МВС у Львівській області з посиланням на начальника штабу обласного управління МВС Юрія Гладуна.

За інформацією прес-служби обласного МВС,  інформаційні стенди правоохоронцям подарували правники благодійної організації «Твоє право» у рамках презентація аналітичного дослідження «Стан дотримання заборони катувань, нелюдського або такого, що принижує людську гідність, поводження працівниками міліції Львівської області», яке представили в управлінні 29 січня.

«На стендах міститься найнеобхідніша інформація про права затриманих, номери безкоштовних телефонів для отримання цілодобової адвокатської допомоги та практичні поради, що дозволять затриманим вберегтись від міліцейського свавілля», - повідомляють у прес-службі відомства.

Окрім того, правники благодійної організації розробили низку рекомендацій для керівництва міліції та для Львівського обласного центру безоплатної вторинної допомоги та судів, які мають допомогти виправити ситуацію з порушеннями прав затриманих. 

Зокрема, коли мова про вчасне інформування затриманих про можливість скористатись послугами безоплатним адвокатів та доступ адвокатів до громадян.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук