У РФ відкрили гарячу лінію для доносів про ввезення і продаж санкційних продуктів

СвітРоман Ганкевич, 18 серпня 20152610
Російські податківці перевіряють супермаркети на наявність санкційних продуктів

Генпрокуратура Росії організувала гарячу лінію для прийому повідомлень про нелегальне ввезення в країну і реалізації товарів, заборонених у рамках так званих «продовольчих контрсанкцій». Про це пише російська «РИА Новости».

У цілях захисту національних інтересів Росії указом президента введено заборону на ввезення продовольчої продукції, що поставляється зі США, країн Європейського союзу, Албанії, Австралії, Ісландії, Канади, Ліхтенштейну, Норвегії та Чорногорії.

Російський уряд визначив перелік таких товарів. До нього увійшли ковбаси та інші м'ясні продукти, риба та морепродукти, фрукти, горіхи, овочі, заморожене і свіже м'ясо.

«Між тим недобросовісні постачальники ввозять цю продукцію без проведення контролю її якості, дотримання умов перевезення і зберігання, що може бути небезпечно для здоров'я громадян. Для запобігання масовим порушенням прав громадян Генпрокуратура організувала роботу гарячої лінії для прийому повідомлень про факти нелегального ввезення та реалізації забороненої продукції», — повідомили у відомстві.

Всіх, хто має відомості про порушення заборони, в прокуратуру просять телефонувати з 9.00 до 18.00 за зазначеним відомством телефонами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук