У родині з Новояворівська, де росте дівчинка з ДЦП, важко захворів батько

Сім’я з Львівщини просить допомогти зібрати 100 тис. євро на лікування

СуспільствоМарта Когут, 4 червня 2019, 17:50 0

Микола Вагеник – єдиний годувальник у родині. До того ж саме він займався реабілітацією доньки, возив її на лікування до Львова. Тепер мама з дівчинкою самі живуть у містечку біля Новояворівська на Львівщині, допоки їхній тато у лікарні. Навіть відвідувати його не можуть.

У його п’ятирічної доньки – ДЦП. Через травму, яку отримала при пологах, дівчинка лише рік тому навчилася повзати. Велика заслуга у цьому саме тата – він возив її на лікування. Однак на початку квітня здоров’я чоловіка погіршилося, та Микола не зважав.

«Ну, хто з нас не втомлюється, правильно? Ввечері всі такі втомлені. Думають, що посплять, а зранку буде більше сили. А ще вночі зле поспав, крім того: робота, дім, дитина. Так не відчував. Так як всі люди втомлюються», – згадує Микола Вагеник.

Однак тепер чоловікові важко навіть вийти по сходах. Апластична анемія – діагноз, який поставили після трьох тижнів постійних аналізів. Це доволі рідкісна, проте надзвичайно складна недуга. Через день йому роблять переливання крові, аби він жив. Та його єдиний шанс – пересадка кісткового мозку.

«Часу обмаль. Лікарі кажуть, що ту пересадку ще треба було вчора зробити. Дуже тепер стрімко почали в мене падати ці всі показники», – розповів Микола Вагеник.

Однак усі гроші сім’ї йдуть на лікування доньки Софійки. Це щонайменше 15 тис. грн щомісяця.

«Ми переважно все вживане купуємо. От ходулі в нас такі звичайні є. Вони 11 тис. грн, а нові – 2300 євро, як машина», – розповів Микола.

Та все ж сім’я давала собі раду. Тепер, коли Микола вже півтора місяця у лікарні, через це і реабілітація доньки зупинилася.

«Ти міцно-міцно любиш татка? Тато робить їй «кар-кар». То він бере її на ручки і такий літачок робить і вона каже, що пташка і робить кар-кар», – зі сльозами на очах розповідає дружина, Мар'яна Вагеник.

Аби врятувати Миколу і його доньку потрібно 100 тис. євро. І це лише, якщо донором зможе стати брат чоловіка. Якщо ж ні, то сума зросте, бо донора шукатимуть. За декілька днів Микола з братом летять до Туреччини.

«Я мрію, щоб вилікуватися і не залишити Софійку з Мар'яною самих», – витирає сльози Микола.

Тож усіх небайдужих сім’я просить про допомогу.

Реквізити картки ПриватБанк:

5168 7422 2083 3077

Микола Вагеник

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук