У Туки придумали, як боротися з перевезенням незаконних вантажів на окуповану територію

СуспільствоІрина Рєвунова, 23 вересня 20152640
Георгій Тука

У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації розробили механізм, який має завадити переміщенню вантажів на контрольовану бойовиками територію Луганщини.

У підписаному головою Луганської ВЦА Георгієм Тукою розпорядженні мова йде про те, щоб унеможливити незаконне переміщення товарів на окуповану територію. 

«Раніше «контрабандисти» проїжджали блокпости першого рубежу з документами на перевезення вантажу, так би мовити, для забезпечення потреб населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування. Але обсяги цих «потреб» були колосальні. Можна було зустріти цілі фури, які згідно з документами везли продукти в магазин у село, у якому проживає не більше 50 душ», – зазначають в адміністрації.

Тепер Луганська ВЦА розробила механізм, відповідно до якого «щомісячно буде визначено перелік суб’єктів господарської діяльності, яким дозволено переміщення вантажів (товарів) до населених пунктів, розташованих уздовж лінії розмежування сторін, між блокпостами першого та другого рубежів з визначенням обсягу вантажу, який перевозиться кожним із суб’єктів господарювання». 

Перелік тих, хто має дозволи на перевезення вантажів, обіцяють оновлювати щомісячно та передавати їх на блокпости. Крім того, нововведення передбачає, що дані про необхідні для місцевих мешканців товари та продукти будуть надаватися керівниками районних ВЦА, розташованих на лінії розмежування. 

 «Я маю намір поставити крапку в боротьбі з незаконним переміщенням товарів у регіоні, а мобільні групи допоможуть мені забити останній цвях у труну «контрабандистів» та їх поплічників. Ця маленька війна за велике «бабло» сильно затягнулася і, на жаль, коштувала багатьом життя», – зазначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук