У Яворівському районі за майже 7 млн грн відреставрують дерев'яну церкву XVIII ст.

СуспільствоАліна Бекерук, 7 листопада15600
У Яворівському районі відреставрують церкву за 6,92 млн грн

У селі Морянці Яворівського району відреставрують 253-річну дерев’яну церкву Успіння Пресвятої Богородиці. 7 листопада департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА підписав договір з Колективним підприємством «Центр комплекс». Фірма зголосилась відреставрувати церкву за 6,92 млн грн.

Єдиним конкурентом «Центр комплекс» на тендері було підприємство «Захід квартал», яке запропонувало провести реставрацію дорожче на 79 тис. грн.

Згідно з тендерною документацією, підприємство-переможець має провести роботи зі зміцнення фундаменту, виготовити та встановити заново колоди, зроблені за старим зразком, улаштувати теплоізоляцію, звукоізоляцію з керамзитового гравію та покрити дахи міддю тощо. Завершити реставрацію мають до кінця 2020 року.

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, засновником КП «Центр комплекс» є Львівська обласна асоціація інвалідів всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України». Кінцевими бенефіціарними власниками зазначено львів’ян Юрія Погоріляка та Леоніда Тарасенка. Основна діяльність підприємства – будівництво житлових та нежитлових будівель.

Церква Успіння Пресвятої Богородиці у селі Морянці Яворівського району – є пам’яткою архітектури місцевого значення. Збудована вона у 1766 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук