У змаганнях «Готуюсь до служби в армії» у Львові першість здобули учні 7-ї школи

Головні новини Львова 28.09Ірина Панчишин, 28 вересня 2015, 17:02 496 0

«Готуйсь до служби в армії!» – так називаються змагання, які цими вихідними відвідали понад 250 школярів міста. Щороку їх влаштовує громадська організація – Система воєнізованих ігор молоді – СВІМ. Усе для того, аби діти не занапастили своєї фізичної підготовки.

Хоч на змагання йшли гуртом, кожен тут сам за себе. Учасник має якнайкраще скласти шість нормативів.

Знешкодити умовного противника, а точніше його макет не під силу майже нікому. Учні здебільшого не розраховують своїх сил.

«Потрібно просто не кидати на силу, а потрібно прицілитись більш-менш нормально. Вони всі стараються кидати на силу,  самі бачите ми вже втратили гранату, загубили. Вони кидають зі всієї сили», – розповідає інструктор на станції СВІМу Арсен Сахман.

Дівчат хоч і не багато, на змаганнях демонструють хороші результати. Біг на сто метрів та підтягування визначило фавориток.

Результати усіх нормативів інструктори фіксують в атестаційних картках школярів. Далі все підраховують і визначать середній арифметичний бал.

«Кожен норматив компенсовує інший. Якщо дитина погано підтягується на турніку, вона може компенсувати хорошою влучною стрільбою, якщо погано стріляє може компенсувати відтисканням», – пояснює голова ВМО «СВІМ» Назар Дума.

Найкраще себе показали учні сьомої школи, друге та третє місця розділили школярі середньої школи №87.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук