Україна експортувала аграрної продукції на $11 млрд більше, ніж імпортувала

Експорт аграрної продукції з України в 2015 році становив 14,6 млрд дол. і перевищив імпорт на рекордні для країни за роки незалежності 11,1 млрд дол., повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства з посиланням на очільника відомства Олексія Павленка.

«Незважаючи на несприятливу цінову кон'юнктуру на світових ринках, за 12 місяців 2015 року отримуємо позитивне сальдо зовнішньої торгівлі в АПК – 11,1 млрд дол. США. Це рекордний показник за всю історію незалежності України», – сказав міністр.

За словами павленка, позитивне сальдо зовнішньої торгівлі агропродукцією в 2015 році збільшилося на 0,4 млрд дол. порівняно з 2014 роком і на 1,9 млрд дол. порівняно з 2013 роком. Загальний обсяг експорту української сільгосппродукції за минулий рік становив 14,6 млрд дол. При цьому питома вага експорту сільськогосподарських товарів у товарній структурі експорту України в 2015 році становила також рекордний показник – 38,2%.

Основу товарної структури українського аграрного експорту становили зернові культури – 16% від загального експорту, жири та олії – 9% та олійні культури – 4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук