Україна і Туреччина підписали угоду про співпрацю між прикордонниками та береговою охороною

Україна і Туреччина підписали угоду про співпрацю між прикордонниками та береговою охороною
фото ДПСУ
Українське прикордонне відомство активно вивчає досвід іноземних партнерів

Під час робочої поїздки до Анкари голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко відвідав Берегову охорону Туреччини, де зустрівся з її командувачем Бюлентом Oлджаєм, з яким підписали угоду з двостороннього співробітництва між прикордонниками та береговою охороною. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

Як зазначається, під час свого виступу голова Держприкордонслужби зазначив, що для України є дуже важливим підтримання прикордонної безпеки на морі, а однією зі складових в його охороні є морська охорона. При цьому прикордонне відомство активно вивчає досвід іноземних партнерів і навпаки - ними здійснюється моніторинг діяльності українських морських підрозділів.

Окремо Віктор Назаренко зупинився на загрозі, пов'язаній з агресивними діями Росії в регіоні. Він також додав, що ні Україна, ні світова спільнота не визнають анексії Криму. А рішенням уряду України були закриті всі морські порти на півострові, про що повідомлено державам-членам Міжнародної Морської Організації.

Крім цього, зазначалося, що в даному регіоні значної уваги вимагає питання протидії загрозам у прикордонній сфері, особливо щодо міграційної кризи, пов'язаної з потоками вихідців із Близького Сходу і Південно-Західної Азії, іншими загрозами спроби налагодження морського трафіку наркотиків і великих партій товарів, а також вантажів із використанням різних протиправних схем. Негативно впливає на обстановку незаконний промисел біоресурсів в економзоні, що має сезонний характер.

Наприкінці зустрічі Віктор Назаренко і Бюлент Oлджай підписали узгоджений «Протокол зустрічі з двостороннього співробітництва між Державною прикордонною службою України та командуванням Берегової охорони Туреччини». Ним, зокрема, передбачені заходи в рамках двостороннього співробітництва, які будуть проводитися в 2017 році. Серед іншого, заплановано взаємне стажування персоналу обох відомств з метою обміну практичним досвідом правоохоронних обов'язків на морі та пошуково-рятувальних операцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук