Україна навряд чи постачала ракетні двигуни для КНДР, скоріш це робила Росія, – експерт NYT

Україна навряд чи постачала ракетні двигуни для КНДР, скоріш це робила Росія, – експерт NYT
Північна Корея демонструє успіхи у ракетній справі

Майкл Ельман, який виступив експертом у статті The New York Times про те, що успіх північнокорейської ракетної програми може бути пояснений постачанням українських двигунів, заперечив таке твердження.

За його словами, український «Південмаш» є лише одним з можливих джерел постачання двигунів. При цьому у Росії є значно більше можливостей для постачання технологій північній Кореї. А також заперечує те, що до цього причетна українська влада.

Нагадаємо, що американська газета The New York Times з посиланням на експертний аналіз, який містить оцінки американських розвідувальних агентств, повідомила, що успіх Північної Кореї у випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети став можливий завдяки придбанню на чорному ринку ракетних двигунів, імовірно, з українського заводу «Південмаш», що має історичні зв'язки з російською ракетною програмою.

В свою чергу, «Південмаш» спростував інформацію про постачання ракетних двигунів до Північної Кореї і назвав статтю NYT щодо постачання деталей до ракет КНДР провокацією.

Варто зазначити, що Майкл Ельман у 1995-2001 роках очолював програму скорочення ракетних озброєнь в Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук