Україна планує ввести обмеження на імпорт продукції з Білорусі

ЕкономікаО.Г., 10 липня 201450551

Найближчим часом Україна планує обмежити імпорт промислової й аграрної продукції з Білорусі. Про це сьогодні, 10 липня, заявив урядовий уповноважений з питань євроінтеграції Валерій Пятницький під час круглого столу «Торгівля з ЄС в рамках автономних преференцій і зони вільної торгівлі» у Львові.

«Зараз ми у доволі жорсткій стадії розмов з нашими білоруськими колегами. Вони порушують угоду (про вільну торгівлю в СНД – ZAXID.NET), уводячи ліцензування, у першу чергу, на продукцію агропромислового комплексу. Вони зараз почали поширювати ці правила і на промислову продукцію.  Для того, щоб виходити на їх ринок, треба погоджувати обсяги, ціни і так далі для отримання ліцензії. Це порушення  угоди СНД», - сказав Пятницький.

За його словами, по Білорусі проведено антидискримінаційне розслідування. «Я думаю, що найближчим часом уведемо обмеження на імпорт цілого ряду продукції, як правило споживчої, з Білорусії. Це буде стосуватися аграрної продукції, і, особливо , промислової. Це не означає, що назавжди. Це як захист на дискримінаційні дії Білорусі»,- розповів уповноважений з питань євроінтеграції. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук