Україна в односторонньому порядку припинить бойові дії на сході України, – Порошенко

СуспільствоОльга Карабан, 18 червня 20145390

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна в односторонньому порядку припинить вогонь на сході країни для того, щоб дати можливість членам незаконних збройних формувань роззброїтися, а російським найманцям – залишити країну.

Про це він заявив у середу, 18 червня, у Києві, інформує Інтерфакс-Україна.

«План починається з мого наказу про одностороннє припинення вогню. Негайно після цього ми маємо отримати підтримку мирного плану президента з боку всіх учасників подій на Донбасі. У дуже стислі терміни», – повідомив президент України.

За його словами, за час припинення вогню має відбутися роззброєння з боку незаконних збройних формувань, а також наведення ладу в регіоні.

«Зі свого боку ми запропонуємо амністію для тих, хто складе зброю, і тих, хто не вчиняв тяжких злочинів. Зі свого боку я запропоную коридор для того, щоб російські найманці мали можливість залишити без зброї територію нашої країни», – повідомив глава держави.

Також він додав, що на сьогодні мирний план президента передбачає 14 політичних кроків, які буде оприлюднено найближчими днями.

Крім цього, Порошенко доручив уряду у п'ятиденний термін вирішити проблеми стосовно надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук