Україна відновила експорт молочних продуктів до Китаю

ЕкономікаОксана Руда, 29 вересня 20153540

За результатами тривалих перемовин українські підприємства нарешті отримали право експортувати молочні продукти до Китаю. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

«Адміністрація із сертифікації та акредитації Китайської Народної Республіки після оцінки ветеринарного нагляду та державної системи контролю безпеки під час виробництва молочних продуктів в Україні визнала її еквівалентною китайській», – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що у 2012 році ветеринарні служби України та КНР підписали сертифікат для експорту молока та молочних продуктів з України до КНР, за яким здійснювався експорт українських продуктів на ринок Китаю.

Однак в травні 2014 року Китай змінив національне законодавство, згідно з яким кожна країна, яка має намір експортувати молоко та молочну продукцію, має пройти оцінку еквівалентності державної системи національного контролю та ветеринарної служби. Відтак, Україна успішно пройшла перевірку і відновила експорт свроїх товарі у Китай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук