Україна заборонить російську горілку та інші продукти

Україна підготувала відповідь на російське торгове ембарго

ЕкономікаАК, 2 січня 201627921
Україна заборонить російську горілку та інші продукти

У відповідь на російське ембарго на українські товари український уряд має намір збільшити митні тарифи на російські товари, починаючи уже з 2 січня, а також заборонити з 10 січня ввезення низки російських товарів.

Українське міністерство економічного розвитку і торгівлі підготувало пропозиції щодо дій України у відповідь на порушення росіянами норм міжнародного права щодо заборони ввезення товарів походженням з України та призупинення дії Договору про ЗВТ СНД, повідомила 2 січня прес-служба Мінекономрозвитку.

Як пояснили «Дню» у Мінекономрозвитку, митний тариф в Україні складається з трьох ставок: перша - 0%, преференційна для тих країн, з якими є угода про зону вільної торгівлі, друга - це режим найбільшого сприяння для країн СОТ і третя – для країн, які не є членами СОТ.

Таким чином, до Росії застосовуватиметься зв'язана ставка мита, тобто як не для країн із преференційним режимом торгівлі. Вона становитиме від 0,5% до майже 10%, уточнили у міністерстві.

Окрім того, Міноекономіки опублікувало перелік російських товарів, ввезення яких в Україну буде заборонене з 10 січня. Мова йде, насамперед, про харчові продукти (м’ясо, ковбаси, риба, сири, олія, кондитерські вироби та ін.), сигарети, горілку, собачий і котячий корм, інсектициди та ін.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року почала діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Напередодні Росія оголосила про запровадження з 1 січня ембарго на поставки українських товарів сільськогосподарського виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук